Kimya Endüstrisi

Profesyonel. İnovasyon. Kalite.

Dünya çapında profesyonel hizmet.

Filtrasyon Sistemleri, Ultrafiltrasyon Sistemleri, Nano Filtrasyon Sistemleri, Ters Ozmoz Sistemleri - Nehir Suyu Arıtma Sistemleri, EDI/Ultra Saf Su Sistemleri, Evaporasyon Sistemleri, CIP Sistemleri - Kimyasal Dozaj Sistemleri, Kimyasallar, Dezenfeksiyon Sistemleri, Mekanik Filtreler, Degazör Sistemleri -

Waterland

Kimya Endüstrisi

Arıtılmış su, farklı amaçlar için değişen saflık dereceleri nedeniyle çok çeşitli kimyevi madde üretim uygulamalarında gereklidir. CIP gibi rutin prosesler nispeten düşük düzeyde bir saflaştırma gerektirebilirken, laboratuvardaki analitik deneyler ve testler de dahil olmak üzere diğer uygulamalar için, genellikle son derece gelişmiş su arıtma teknolojisi kullanılarak en yüksek su saflığı seviyesine ulaşılması kesinlikle kritik öneme sahiptir. Su, kimyevi madde imalatında belki de en yaygın olarak bulunan hammaddedir; ürün geliştirme, test ve analizde, ürün hazırlamada, üretim makinelerinin temizliğinde ve buhar formunda aletlerin / ekipmanların veya cam eşyaların sterilizasyonunda kullanılır.

Ham su kaynağının tipi göz önüne alındığında; bir ana su şebekesinden, sondaj kuyusundan veya yeraltı su kaynağından temin edilen su, nihai ürünün kalitesini, tutarlılığını hatta güvenliğini etkileyebilecek çok çeşitli kirletici maddeleri potansiyel olarak içerebileceğinden ham haliyle kullanılamaz. Yüksek değerli ve kaliteli kimyevi ürünlerin başarılı üretimi; hammaddelerin kalitesine ve tutarlılığına bağlıdır. Su kimya sektörü içinde kullanılan en önemli hammadde olmasından dolayı üretim sürecini doğrudan etkilemektedir. Artan nüfusa bağlı olarak doğal su kaynaklarının içerebileceği kirletici maddeler göz önüne alındığında; ham su kaynağının kaliteli olması ancak ileri teknolojik arıtma teknolojileri ile mümkündür.

Waterland Olarak Amacımız;

Suyun Geleceğini Korumak.