Yiyecek & İçecek Endüstrisi

Profesyonel. İnovasyon. Kalite.

Dünya çapında profesyonel hizmet.

Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma Sistemleri, Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma Sistemi, Yiyecek & İçecek Üretimi Su Arıtma Teknolojisi, Yiyecek & İçecek Endüstrisi Su Arıtma Sistemleri, Yiyecek & İçecek Endüstrisi Su Arıtma Sistemi, Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma - Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma Sistemleri, Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma Sistemi, Yiyecek & İçecek Üretimi Su Arıtma Teknolojisi, Yiyecek & İçecek Endüstrisi Su Arıtma Sistemleri, Yiyecek & İçecek Endüstrisi Su Arıtma Sistemi, Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma - Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma Sistemleri, Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma Sistemi, Yiyecek & İçecek Üretimi Su Arıtma Teknolojisi, Yiyecek & İçecek Endüstrisi Su Arıtma Sistemleri, Yiyecek & İçecek Endüstrisi Su Arıtma Sistemi, Yiyecek & İçecek Sektöründe Su Arıtma -

Waterland

Yiyecek & İçecek
Endüstrisi

Yiyecek ve içecek endüstrisi kadar arıtılmış suya ihtiyaç duyan çok az endüstri vardır. Bu endüstri yapısı gereği doğrundan insan kullanımına sunulan ürünler meydana getirmektedir ve üretilen ürünler doğrundan insan sağlığını etkileyebilmektedir. Su ise bu üretim sürecinin hemen hemen her aşamasında kullanılmakta olup; bu sürecin en değerli ham maddesidir. Gıda endüstrisinde su arıtmanın önemi, çeşitli fiziksel, kimyasal kirleticiler ve mikroorganizmalar gibi biyolojik kirleticilerin varlığının giderilmesi ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Her türlü bozulmayı önlemek için, yemek pişirmek için kullanılan veya özellikle gıdaya uygulanan suyun içilebilir ve iyi kalitede olması gerekir. Bunu sağlayabilmek için suyun fiziksel, kimyasal ve biyolojik açıdan özelliklerini değiştiren kirleticilerin sudan uzaklaştırılması gereklidir.

Arıtılmış su, gıda endüstrisindeki sıvının çoğunluğunu oluşturur ve bu nedenle tat / koku hedeflerini karşılayacak şekilde arıtılması gerekir. Yüksek saflık için, içme suyu gereksinimlerini karşılamak için gerekenden daha fazla su arıtımı sıklıkla gereklidir. Özellikle su dolum ve şişeleme tesislerinde genellikle tesisin yer aldığı bölgedeki su kaynaklarının çoğu içilebilir özellikte olmasına rağmen; suyun tadını değiştiren sertlik unsuruna veya ağır metal kalıntılarına rastlamak mümkündür. Bu durum hem tüketici memnuniyeti hem de ürün kalitesi açısından olumsuz bir etki bırakmaktadır. Bu sorunun önüne geçmek ham su kaynaklarının ileri su arıtma teknolojileri ile arıtılmasından geçmektedir. Arıtılmış su en son aşamada nihai ürün içerisinde güvenle ve rahatlıkla kullanılabilmektedir ve bu durum ürün kalitesini son derece olumlu bir şekilde etkilemektedir.

Waterland Olarak Amacımız;

Suyun Geleceğini Korumak.