Waterland

Hakkımızda

bullet Ülke

24 Ülke’ye hizmet vermekteyiz.

bullet Teslim Edilen Proje

+500 üzerinde teslim edilen proje.

bullet Yıllık Tecrübe

20 yılı aşkın profesyonel tecrübe.

bullet Mühendislik Deneyimi

Şantiye ve projelendirmede saatlik mühendislik deneyimi.

Waterland Su Arıtma ve Çevre Teknolojileri

Biz Kimiz ?

Dünya'da çevresel sorunların devam etmesi üzerine Waterland 20 yılı aşkın tecrübesi ile yaşam kalitesini koruyan, iyileştiren temel hizmetleri sunmak için hareket etmektedir. Esnek, yenilikçi ve teknolojik çözümler ile müşterilerinin su ve atık su arıtma hizmetlerine erişimini sağlamaktadır.

Amacımız, son kullanıcı ve arıtma firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda, çevreye olan duyarlılığımızı ön planda tutarak ekonomik ve etkin çözümler sunmak; müşterilerimizin memnuniyetleri doğrultusunda, onların çözüm ortağı olarak hizmet vermektir. Bu anlamda da, hem uzman mühendislik kadromuzla, hem montaj, devreye alma ve teknik servis konularında donanımlı ekibimizle, hem de dünya standartlarındaki son teknolojileri kullanarak yaptığımız arıtma tesislerimizle; yurtiçi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz. Firmamız müşterilerine, insana ve doğaya verdiği önemi belirtmek adına; “çevre, kalite ve işçi sağlığı” konusunda almış olduğu; ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, “Hizmet Yeterlilik” belgeleriyle kanıtlamıştır. Dolayısıyla da bu bilinçle hazırlanan arıtma sistemlerimiz ve hizmetlerimiz daha kaliteli ve güvenlidir.

Dünya'da Waterland

Arıtılmış Su

Waterland, Avustralya, Japonya, Orta Doğu Ülkeleri, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazak, Ukrayna, Pakistan, Maldivler ve benzeri birçok ülkeye anahtar teslimi su ve atık su arıtma tesisi sağlayan dünya çapında bir şirkettir. Waterland, müşterilerine dünya çapında sürekli teknik servis ve destek sağlamaktadır.

Kaynakları korumak geleceği korumak. . Yarınlar için çalışıyoruz. . Su ile uğraşmak zorundaysanız, önce deneyime, ardından nedenine bakın. .

Waterland

Hizmetlerimiz

Tasarım & Projelendirme
Üretim & Planlama
Kurulum Hizmetleri
Çalıştırma & Devreye Alma
Teknik Bakım & Onarım
Teknik Destek & Danışmanlık

WATERLAND

Faaliyet Alanlarımız

Teknoloji yatırımlarımız sayesinde yenilikçi ve inovasyon ile müşterilerimize çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Kuyu Suyu Arıtma Sistemleri
Şebeke Suyu Arıtma Sistemleri
Yağmur Suyu Arıtma Sistemleri
Taşınabilir Su Arıtma Sistemleri
Yüzey Suyu Arıtma Sistemleri
Kaynak Suyu Arıtma Sistemleri
Gri Su Arıtma Sistemleri
Deniz Suyu Arıtma Sistemleri
Atık Su Arıtma Sistemleri
Endüstriyel Atıksu Geri Kazanım Sistemleri
Sera Su Arıtma Sistemleri