Elektronik (Yarı İletken) Endüstrisi

Profesyonel. İnovasyon. Kalite.

Dünya çapında profesyonel hizmet.

Elektronik Endüstri'de Su Arıtma, Elektronik Yarı İletken Su Arıtma, Elektronik Su Arıtma Çözümleri, Elektronik Üretiminde Su Arıtma Sistemleri - Elektronik Endüstri'de Su Arıtma, Elektronik Yarı İletken Su Arıtma, Elektronik Su Arıtma Çözümleri, Elektronik Üretiminde Su Arıtma Sistemleri - Elektronik Endüstri'de Su Arıtma, Elektronik Yarı İletken Su Arıtma, Elektronik Su Arıtma Çözümleri, Elektronik Üretiminde Su Arıtma Sistemleri -

Waterland

Elektronik (Yarı İletken) Endüstrisi Su Arıtma Çözümleri

Çip, elektronik kart ve elektronik ile ilgili diğer malzemelerin üretimini gerçekleştiren üreticiler; üretim aşamasında ürünlerin yüksek standartlarda temizliğini sağlayabilmek adına yüksek saflıkta suya ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle artan talep ve arza bağlı olarak elektronik ekipman üretiminde gelişmiş su arıtma teknolojileri hayati bir öneme sahiptir ve doğrudan üretim sürecinin kalitesini etkilemektedir.

Elektronik endüstrisindeki uygulamalara yönelik kullanılacak olan su kaynağı; endüstri standartlarına uygun olduğundan emin olmak için ileri ve kapsamlı bir arıtma süreci gerektirir. Kirletici maddeleri ve istenmeyen mineralleri temizlemek için su uygun ve ileri teknolojiler kullanılarak deiyonize edilmeli, sterilize edilmeli ve filtrelenmelidir. Elektronik endüstrisinde üretilen ürünler birçok farklı kaplama ve bağlayıcı malzemeyi içeren bir üretim süreciyle birlikte üretilir. Her ürünün güvenli ve kaliteli olmasını sağlamak için; yüksek saflıkta su, üretim süreci boyunca ürünlerin temizlik ve durulama aşamasında önemli bir rol oynar.

Waterland olarak amacımız;

Suyun Geleceğini Korumak...